Psychoedukacja podstawą Programu Ośrodka MEDILIFE.

OŚRODEK LECZENIA i TERAPII UZALEŻNIEŃ

Terapeuci i Psychologowie nazywają psychoterapię "podróżą w głąb człowieka". Nie tylko piękne sformułowanie, ale i prawdziwe.

Wspomnianą podróż odbywa Pacjent, a terapeuta jest tylko pewnego rodzaju przewodnikiem, który dba o bezpieczeństwo „podróżującego”.

Psychoterapię stosuje się nie tylko w terapii uzależnień, ale również do "ulepszania" natury psychicznej i zwiększania potencjału osobowościowego.

Dlaczego? Gdyż potrafi ona wpłynąć na zmianę naszych postawy i poprawić zdolności radzenia sobie z niektórymi emocjami.

I właśnie dlatego, psychoterapia jest stałym punktem realizowanego przez nas Programach Terapii Uzależnień.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapoznaniem się z naszymi kompetencjami w zakresie leczenia uzależnień, jeśli macie potrzeby skonsultowania swoich emocji, podejrzewacie, iż może jesteście osobą uzależnioną bądź też w trakcie całej swojej drogi leczenia uzależnienia, nie odnotowaliście oczekiwanych rezultatów, sprawdźcie proszę założenia Psychoterapii i jaki ma wpływ na nas w procesie leczenia.

W ramach Programu Ośrodka Leczenia i Terapii Uzależnień MEDILIFE prowadzimy nie tylko psychoterapie. Prowadzimy arteterapię oraz hipoterapię. Pracujemy w trybie indywidualnym i w grupach, a zespół terapeutyczny składa się z lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów, terapeutów i psychologów. Zajęcia Jogi i Relaksacyjne prowadzi certyfikowany instruktor, a Hipoterapia prowadzona jest w zaprzyjaźnionej z nami stadninie.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://cm-medica.pl/centrum-uzaleznien/osrodek-leczenia-uzaleznien/

oraz bezpośredniego kontaktu z Panią Anetą Sejdak: 535 004 084

Zespół MEDILIFE

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ MEDILIFE

ul. Długa 14

tel.: 535 004 084

https://tiny.pl/txhpx