ODTRUCIE ALKOHOLOWE

WARSZAWA - MAZOWIECKIE


Detoks alkoholowy, znany często również jako odtrucie alkoholowe, to zabieg medyczny realizowany w warunkach stacjonarnych w naszej jednostce medycznej Oddział Detoksykacji MEDILIFE - Detoks Warszawa. Pomagamy pacjentom z Warszawy i jej okolic w tym: Piaseczno, Konstancin, Góra Kalwaria, Mokotów, Warszawa Centrum, Ursynów, Bielany, Żoliborz, Magdalenka, Ochota, Śródmieście, Praga oraz innych dzielnicach Warszawy.
Odtrucie Alkoholowe każdorazowo przeprowadzamy pod nadzorem doświadczonego lekarza psychiatry.
Odtrucie Alkoholowe polega na podaniu Pacjentowi - osobie zatrutej alkoholem w formie tabletek oraz w sposób dożylny odpowiedniego zestawu płynów i leków, których zadaniem jest przywrócić Pacjentowi w sposób niwelujący niepożądane dolegliwości wynikające z zatrucia, pełnego stanu zdrowia fizycznego oraz, co najważniejsze i psychicznego.

Odtrucie Alkoholowe Warszawa - Mazowieckie w Oddziale Detoksykacji MEDILIFE Health & Care

Detoks Alkoholowy, Detoks Narkotykowy, Detoks Lekowy, Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Narkotykowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie z Leków, Odtrucie z Narkotyków, Odtrucie z Alkoholu

Wszystkie podawane przez nas leki ustala się na postawie indywidualnego wywiadu lekarskiego.

***

PO ZAKOŃCZENIU ODTRUCIA ALKOHOLOWEGO MOŻLIWE JEST ROZPOCZĘCIE TERAPII LECZENIA UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU lub PODJĄĆ SIĘ UDZIAŁU W PROGRAMIE BEZPIECZNEGO PICIA.

***

Program bezpiecznego picia, dedykowany jest wyłącznie tym Pacjentom, którzy otrzymali stosowne, w tym zakresie zalecenia ze strony Terapeuty oraz Lekarza Psychiatry.


ILE TRWA ODTRUCIE ALKOHOLOWE - DETOKS ALKOHOLOWY ?

Podobnie, jak ma to miejsce w odtruciu z leków, narkotyków, czy też dopalaczy, czas trwania odtrucia z alkoholu uzależniony jest od stanu zdrowia fizycznego i psychicznego Pacjenta.

Mimo, iż każdy dzień pozostania na oddziale detoksu stanowi dodatkowy koszt leczenia, to mimo to warto rozważyć pozostanie w procesie leczenia stacjonarnego do momentu ustabilizowania stanu zdrowia psychicznego.

W przeciwnym wypadku może dojść do ponownego wejścia w ciąg alkoholowy bądź mogą pojawić się nieprzyjemne dla Pacjenta następstwa zbyt szybkiego zakończenia leczenia. Dlatego w wielu jednostkach medycznych oferuje się trzy dniowe pakiety pobytu, a wcześniejsze wyjście nie zobowiązuje świadczeniodawcy do zwrotu niewykorzystanych środków.

W naszej Klinice dokonujecie Państwo opłaty za fizycznie zrealizowane świadczenie zdrowotne. Jeśli mimo zaleceń podejmiecie Państwo decyzje o wcześniejszym zakończeniu odtrucia alkoholowego, zgodnie z obowiązującym prawem otrzymacie Państwo na to stosowną zgodę, a ewentualna nadpłata zostaje Państwu zwrócona.

Wracając do postawionego pytania "ile trwa odtrucie alkoholowe - detoks alkoholowy" winno się uznać, iż standardowo są to od 1 do 3 dni. Trzeba jednak Pamiętać, iż jak już wspominaliśmy, wszystko zależy od stanu zdrowia Pacjenta. Każdorazowo informacja o przewidywanym pobycie Pacjenta na oddziale detoksu pojawia się w ciągu max 12 godzin od przyjęcia Pacjenta.


ODTRUCIE ALKOHOLOWE - CENNIK

PAKIET MEDICA

  • pierwsza doba 700 złotych,
  • druga doba 600 złotych,
  • trzecia doba 500 złotych.

ODTRUCIE ALKOHOLOWE - CENNIK

PAKIET MEDICA DETOKS VIP

  • pierwsza doba 900 złotych,
  • druga doba 800 złotych,
  • trzecia doba 600 złotych.

W cenie obu Pakietów zapewniamy pełną opiekę medyczną, w tym opieka lekarska, pielęgniarska, farmakologiczna, wyżywienie, opiekę socjalno-bytową (zakwaterowanie).  Zapewniamy pobyt w pokoju jednoosobowym.

W przypadku zajścia konieczności dłuższego pobytu na Oddziale Detoksykacji, np z tytułu długotrwałego zażywania substancji, w tym alkoholu, leków i narkotyków, każda kolejna doba wymaga uiszczenia kwoty 400 złotych - w przypadki Pakiety MEDICA oraz 500 złotych w przypadku Pakietu MEDICA DETOKS VIP.


Więcej informacji o Odtruciu Alkoholowym w Oddział Detoksykacji Medilife Health & Care na stronie: