O nas

O Centrum Medycznym MEDILIFE

Jesteśmy jednostką medyczną utworzoną w ramach Spółki o kapitale polskim, w skład której wchodzi Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Leczenia Uzależnień oraz Centrum Rehabilitacji. Spółka została utworzona w grudniu 2012 roku.

Nieustannie podnosząc nasze kompetencje, udzielamy świadczeń medycznych zarówno w województwie mazowieckim, jak i województwie zachodniopomorskim.

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE:

Centrum Zdrowia Psychicznego
Otwock (Zespół Leczenia Środowiskowego - pomoc psychiatry, psychologa, psychoterapeuty),

Piaseczno (Zespół Leczenia Środowiskowego, Poradnia Zdrowia Psychicznego - pomoc psychiatry,     psychologa, psychoterapeuty).

Centrum Leczenia Uzależnień
Piaseczno (Oddział Terapii Uzależnień, Poradnia Terapii Uzależnień, Oddział Detoksykacji, Ośrodek     Leczenia Uzależnień),

Grodzisk Mazowiecki (Oddział Terapii Uzależnień).

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE:

Centrum Rehabilitacji

Pustkowo (Fizjoterapia Ambulatoryjna, Lekarska Opieka Rehabilitacyjna).

We wskazanych placówkach udzielamy świadczeń zarówno komercyjnych, jak i gwarantowanych finansowanych z Narodowego Funduszu Zdrowia.

W drodze porozumienia z Fundacją Rozwoju Obywatelskiego i Grup Inicjatywnych FROGI, z początkiem 2014 roku przejęliśmy kilkuletnie kompetencje Fundacji w zakresie leczenia uzależnień. Stawiając na doświadczoną kadrę oraz dedykowany program leczenia stworzyliśmy wspominane już Centrum Leczenia Uzależnień.

Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia:

01 czerwca 2014 roku Umowa na realizacje świadczeń zdrowotnych w zakresie Zespołu Leczenia Środowiskowego, Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu oraz Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia.

Lipcu 2014 roku Umowa na Lekarską Ambulatoryjną Opiekę Rehabilitacyjną.

Sierpień 2014 to miesiąc, w którym zawarliśmy Umowę na Rehabilitację Ambulatoryjną.

Listopad 2014 Umowa na Leczenie Środowiskowe (Domowe).