DETOKS 24h


Detoks AlkoholowyDetoks Narkotykowy  * Detoks Lekowy

Odtruci Alkoholowe * Odtrucie Narkotykowe * Odtrucie Lekowe


SZANOWNI PAŃSTWO,

Jesteśmy Prywatną Kliniką Detoksykacji Warszawa wchodzącą w skład Polskiej Grupy Medycznej MEDILIFE funkcjonującej zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla jednostek medycznych.

Przywracamy równowagę fizyczna i psychiczną u osób zatrutych substancjami psychoaktywnymi, w tym zatrutych alkoholem, lekami, narkotykami, benzodiazepinami oraz dopalaczami.

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje podejmiemy się oceny Twojego stanu zdrowia oraz wskazania najbezpieczniejszego rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

 

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

 

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Każdorazowo podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

 

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Mając świadomość, iż odtrucie z leków, wymaga znacząco innego leczenia niż odtrucie z alkoholu, a detoks z narkotyków przeprowadza się w ramach innych procesów medycznych, niż ma to miejsce przy odtruciu z dopalaczy, stworzyliśmy dedykowane procedury medyczne oraz ścieżki leczenia, w ramach których zapewniamy bezpieczne i skuteczne świadczenia. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi psychiatrami, którzy zapewnią Państwu pomoc adekwatną do Państwa stanu zdrowia.

***

Przeprowadzane w naszej Klinice zabiegi medyczne mają za zadanie Bezpieczne i Skuteczne Odtrucie Organizmu z Alkoholu, Odtrucie Organizmu z Leków, Odtrucie Organizmu z Narkotyków i Odtrucie Organizmu z Dopalaczy.

Po zakończeniu świadczeń odtrucia organizmu z alkoholu - leków - narkotyków oraz dopalaczy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Poradni Leczenia Uzależnień oraz ofertą Ośrodka Leczenia i Terapii Uzależnień.


ODTRUCIE LEKOWE Warszawa

ODTRUCIE LEKOWE

 

ODTRUCIE NARKOTYKOWE Warszawa

ODTRUCIE NARKOTYKOWE

 

ODTRUCIE z DOPALACZY Warszawa

ODTRUCIE z DOPALACZY

 

Pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 24h.

***

Posiadamy ponad 16 letnie doświadczenie w odtruwaniu organizmu z alkoholu - leków - narkotyków - benzodiazepin.

WSTĘP DO ODTRUCIA ORGANIZMU Z ALKOHOLU, NARKOTYKÓW I LEKÓW

KOMU DEDYKUJEMY ODTRUCIE ORGANIZMU ?

Nasza oferta odtrucia organizmu skierowana jest do wszystkich osób, które nie są w stanie samodzielnie przerwać ciągu alkoholowego i narkotykowego oraz mają trudności w samodzielnym odstawieniu przyjmowanych leków. Świadczymy pomoc również osobom odczuwającym objawy zespołu abstynencyjnego ( m.in. bezsenność, potliwość, mdłości ) oraz osobom, które czują, że straciły kontrolę nad swoim życiem z racji zażywanych substancji, w tym alkoholu, narkotyków, leków oraz dopalaczy.

CO OFERUJEMY ?

W ramach podstawowej oferty Kliniki MEDIIFE, wszystkim naszym Pacjentom zapewniamy Konsultacje z lekarzem psychiatrą, Całodobową opiekę pielęgniarską, Indywidualnie dobrany proces odtrucia z alkoholu - leków - narkotyków - dopalaczy, Pełne wyżywienie, Pobyt w komfortowych warunkach oraz Wsparcie psychoterapeutów uzależnień. Gwarantujemy również profesjonalne podejście do leczenia uwzględniające poszanowanie prywatności Pacjenta oraz jego potrzeby. Udzielamy również profesjonalnego wsparcia dla Bliskich osoby zażywającej alkohol, narkotyki oraz leki, udzielanego w formie konsultacji oraz warsztatów.

CZAS TRWANIA ODTRUCIA ORGANIZMU

Czas trwania oraz formę odtrucia organizmu z leków, narkotyków oraz alkoholu każdorazowo ustala lekarz prowadzący biorąc pod uwagę stan zdrowia Pacjenta oraz jego oczekiwania. Ustalając czas potrzeby do oczyszczenia organizmu ze wszelkich substancji psychoaktywnych bierzemy pod uwagę rodzaj zażywanej substancji, stopnia zatrucia organizmu oraz długości trwania ciągu.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

 • Profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek specjalizujących się w leczeniu uzależnień,
 • pewność, iż leczenie przebiegać będzie bezpiecznie i bez narażenia Państwa na przykre powikłania,
 • Ponad 16 letnie doświadczenie w detoksykacji i leczeniu uzależnień,
 • Komfortowe warunki socjalno – bytowe o wysokim, hotelowym standardzie,
 • Wsparcie zarówno dla Pacjentów, jak i ich Bliskich,
 • Możliwość kontynuacji leczenia w naszych poradniach oraz poradniach z nami współpracujących.
Ośrodek Terapia Uzależnień MEDILIFE, Odtrucie Alkoholowe – Narkotykowe – Lekowy, Detoks Alkoholowy – Narkotykowy – Lekowy, Leczenie Uzależnienia od Alkoholu – Narkotyków - Leków
Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu
Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu
Ośrodek Terapia Uzależnień MEDILIFE, Odtrucie Alkoholowe – Narkotykowe – Lekowy, Detoks Alkoholowy – Narkotykowy – Lekowy, Leczenie Uzależnienia od Alkoholu – Narkotyków - Leków

INFORMACJE OGÓLNE - Detoks Warszawa MediLife

Leczenie na Oddziale Detoksykacji - Detoks Warszawa skierowane jest wyłącznie do osób chcących podjąć się leczenia w zakresie przywrócenia stanu zdrowia poprzez oczyszczenie organizmy z substancji psychoaktywnych: z alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, w tym z benzodiazepin.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, ale również dla osób, którym trudno jest odzyskać równowagę stanu zdrowia fizycznego i psychicznego np. po intensywnym spożyciu alkoholu.

***

Pomagamy zarówno osobom, które wymagają szybkiej interwencji medycznej celem jak najszybszego powrotu do zdrowia, jak również osobom, które chcą się podjąć w bezpieczny, kontrolowany sposób oczyszczenia organizmu z substancji psychoaktywnych.

***

W związku z tym, iż nie ma jednej w 100% skutecznej, uniwersalnej metody leczenia tj. odtrucia organizmu z substancji psychoaktywnych, nasi lekarze na bieżąco monitorują stan zdrowia Pacjenta, analizują stopień procesu odtrucia oraz reakcje organizmu na podawane leki.

***

Wypracowane w naszej Klinice - Detoks Warszawa MediLife metody leczenia tworzone były przez zespół lekarzy psychiatrów, przez co stosowany proces leczenia jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Dobór leków, jak i sama forma leczenia zawsze poparty jest stosowną diagnozą.

Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu
Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu
Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu
Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu

PROCES PRZYJĘCIA na Detoks MediliLife Warszawa

Podjęcie świadczeń odtrucia organizmu (odtrucia organizmu z alkoholu warszawa - leków warszawa - narkotyków warszawa) każdorazowo wymaga zgody Pacjenta. Przed przystąpieniem do leczenia przeprowadzany jest wywiad pielęgniarski / lekarski w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie podejmowanych czynności medycznych. W trakcie czynności polegających na przygotowaniu Pacjenta do świadczeń detoksykacji organizmu sporządzana jest dokumentacja formalno - prawna. W przypadku zaleceń lekarza prowadzącego, wykonujemy na rzecz Pacjenta wymagane stanem zdrowia badania, w tym badania laboratoryjne.

Po udzieleniu Pacjentowi pierwszej pomocy, przydzielany jest pokój, a w przypadku wystąpienia stosownych okoliczności, Pacjent ma możliwość odświeżenia się (kąpieli) oraz spożycia posiłku. Każdy z Pacjentów otrzymuje własny ręcznik, produkty do codziennej higieny oraz szlafrok.

Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu
Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu
Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu
Odtruwanie Organizmu z Leków, Odtruwanie Organizmu z Narkotyków, Odtruwanie Organizmu z Alkoholu

OFERTA ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH - Detoks MediliLife Warszawa

Prawidłowo przeprowadzony detoks po alkoholu, detoksu po narkotykach, czy też detoksu po lekach powoduje, że nie tylko stan zdrowia fizycznego, ale i stan zdrowia psychicznego Pacjenta znacząco się polepsza dzięki czemu możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

Choć detoksykacja (detoks warszawa) sama w sobie nie leczy uzależnienia, stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii.

Czas trwania oraz formę detoksykacji każdorazowo ustala lekarz prowadzący i różni się ona w zależności od:

 • zażywanej substancji,
 • stopnia zatrucia organizmu,
 • długości trwania ciągu,
 • ogólnego stanu zdrowia Pacjenta, zarówno psychicznego jak i fizycznego.

W ramach oferty Oddziału Detoksykacji MEDILIFE proponujemy Państwu opiekę i wsparcie lekarzy psychiatrów i certyfikowanych terapeutów oraz całodobową opiekę pielęgniarską zapewniającą bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonego odtrucia. Zapewniamy pełną anonimowość, komfortowe warunki pobytu, zakwaterowanie w pokoju maksymalnie dwu osobowym.

Wyżywienie w Oddziale Detoks Warszawa składa się z trzech posiłków. Każdorazowo na życzenie Pacjenta przygotowujemy napoje (ciepłe i zimne) oraz dodatkowe posiłki. Posiłki podawane są z uwzględnieniem stanu zdrowia Pacjenta, jego potrzeb jak i jego możliwości wynikających ze stanu zdrowia Pacjenta, włącznie z podawaniem posiłków do łóżka.

W trakcie odtrucia podawane są w formie kroplówek preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawiennego, a organizm regeneruje się, uzupełnia brakujące płyny, minerały, witaminy i mikroelementy oraz wzmacnia działanie narządów wewnętrznych.

W trakcie detoksykacji organizmu, każdy leka w tym kroplówki, aby odniosły efekt, muszą być podawane powoli, przy stałym monitorowaniu ciśnienia krwi i bilansu wodnego zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Detoks po Alkoholu, Detoks po Narkotykach
Detoks MEDILIFE, Odtrucie Alkoholowe – Narkotykowe – Lekowy, Detoks Alkoholowy – Narkotykowy – Lekowy, Leczenie Uzależnienia od Alkoholu – Narkotyków – Leków.
Ośrodek Terapia Uzależnień MEDILIFE, Odtrucie Alkoholowe – Narkotykowe – Lekowy, Detoks Alkoholowy – Narkotykowy – Lekowy, Leczenie Uzależnienia od Alkoholu – Narkotyków - Leków
Ośrodek Terapia Uzależnień MEDILIFE, Odtrucie Alkoholowe – Narkotykowe – Lekowy, Detoks Alkoholowy – Narkotykowy – Lekowy, Leczenie Uzależnienia od Alkoholu – Narkotyków - Leków

DETOKS ALKOHOLOWY - odtrucie alkoholowe

Odtrucie alkoholowe jest jednym z elementów procesów leczenia AZA - Alkoholowy Zespół Abstynencyjny. Proces ten potocznie nazywany jest również detoksem lub detoksykacją alkoholową (w przypadku leków - detoksem polekowym, w przypadku narkotyków - detoksem ponarkotykowym). Występuje on u osób uzależnionych od alkoholu, po ciągach picia, zazwyczaj w kilka do kilkunastu godzin po zaprzestaniu spożywania alkoholu.

Podczas detoksykacji zespół składający się z pielęgniarki i lekarza psychiatry usuwa z organizmu toksyn, które są wynikają z zatrucia alkoholem i usuwa zmiany metabolizmu w ciągu alkoholowym, a także wyrównuje zaburzenia wodno elektrolitowych, poziomu jonów sodu, potasu, magnezu.

Ważne jest też pozbycie się bądź złagodzenie abstynencyjnych objawów w zdrowiu psychicznych i somatycznych. W tym procesie dużą rolę odgrywa wsparcie terapeuty leczenia uzależnień. Kolejnym celem jest leczenie schorzeń wywołanych, zaostrzonych przez alkoholizm, a także zapobieganie lub łagodzenie powikłań głównie padaczki alkoholowej i majaczenia alkoholowego.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem - odtrucie organizmu z alkoholu zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką MEDILIFE Health & Care.

Odtrucie Organizmu po Alkoholu ->

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnienia od Alkoholu ->

Odtrucie Organizmu po Alkoholu w Polsce (oferta dla Polonii) - >


DETOKS LEKOWY - odtrucie polekowe

Odtrucie Polekowe inaczej detoks polekowy realizowany jest stosowany wówczas, gdy Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić leku / leków, od którego jest uzależniony. Oczyszczenie organizmu ze szkodliwego środka jest pierwszym etapem na drodze do wyzdrowienia. Dlaczego? Dlatego, że osoba uzależniona w miarę przyjmowania leków coraz bardziej pogarsza stan swojego zdrowia, a w efekcie doprowadza do zatrucia organizmu.

Detoksykacja lekowa pozwala po pierwsze odzyskać utracone w trakcie przyjmowania leków siły;  po drugie – dzięki obecności psychologów i psychoterapeutów - zmobilizować do dalszego leczenia. Jej cel jest zatem taki sam, jak w przypadku odtruwania z innych substancji- narkotyków bądź alkoholu: dać szansę Pacjentowi na zdrowienie.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem - odtrucie organizmu z leków (detoksem lekowym) zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką MEDILIFE Health & Care.

Odtrucie organizmu po lekach ->

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnienia od Leków ->

Odtrucie Organizmu po Lekach w Polsce (oferta dla Polonii) ->


DETOKS NARKOTYKOWY - odtrucie narkotykowe

Wyjście z uzależnienia zaczyna się od detoksykacji - jest to pierwszy etap drogi do zdrowienia. Detoksykacja narkotykowa to odtrucie organizmu po dłuższym okresie zażywania substancji psychoaktywnej.

ODTRUCIE NARKOTYKOWE

Detoksykację należy przeprowadzać przy wsparciu opieki medycznej. W momencie gwałtownego odstawienia środka, od którego uzależniony jest chory, pojawia się bowiem zespół abstynencyjny. Zespół ten składa się z szeregu charakterystycznych przykrych dla pacjenta objawów, które dotykają nie tylko sfery fizycznej, ale także psychicznej osoby uzależnionej.

Wśród najczęściej pojawiających się są: drżenie rąk, pocenie się, wzrost ciśnienia tętniczego,  mdłości, nudności, kłopoty z przewodem pokarmowym, różnego rodzaju bóle somatyczne. Pacjenci po odstawieniu narkotyku bardzo często cierpią też na bezsenność, omamy wzrokowe i słuchowe; nierzadko doświadczają stanów lękowych, depresji, czasem nawet mają myśli samobójcze.

Z tego powodu odradza się prowadzenie odtruwania narkotykowego we własnym zakresie (np.  w domu). Jest to narażanie osoby uzależnionej na niepotrzebne ryzyko.

Oprócz opieki medycznej, która jest więc konieczna - by zmniejszyć dyskomfort pacjenta i zapewnić mu bezpieczeństwo - bardzo istotnym elementem procesu odtruwania jest także kontakt z psychologiem.

Opieka terapeutyczna już na tym etapie pomaga budować alternatywną wizję rzeczywistości - takiej, w której substancja psychoaktywna nie odgrywa już centralnej roli.  Co więcej - osoba czerpiąca wsparcie od doświadczonych specjalistów od samego początku procesu zdrowienia, czyli już na etapie detoksykacji narkotykowej, ma znacznie większe szanse uwolnić się od nałogu, aniżeli ktoś pozostawiony sam sobie. Psycholog ma sprawić, by osoba chora poczuła się pewniej i by jej motywacja do leczenia - pomimo trudności i przykrych dolegliwości etapu odtruwania - nie zmalała.

Jednocześnie detoks narkotykowy pozwala Pacjentowi zregenerować siły, które będą mu potrzebne w dalszym procesie leczenia, a tym samym zdrowienia. Dzięki oczyszczeniu z toksycznych substancji organizm będzie mógł zmobilizować się do dalszej pracy. Po detoksykacji powinna bowiem nastąpić psychoterapia uzależnienia.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem - odtrucie organizmu z narkotyków (detoksem narkotykowym) zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką MEDILIFE Health & Care.

Odtrucie Organizmu po Narkotykach ->

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnienia od Narkotyków ->

Odtrucie Organizmu po Narkotykach w Polsce (oferta dla Polonii) ->

 


DETOKS po DOPALACZACH - odtrucie z dopalaczy

Oferujemy Państwu świadczenie medyczne polegające na odtruciu organizmu po zażyciu wszelkiego rodzaju dopalaczy. Czynności medyczne przeprowadzane są pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów w dziedzinie psychiatrii. Proces odtrucia może przybierać różne formy działań w zależności od rodzaju przyjmowanych substancji, czasu ich zażywania oraz stanu zdrowia Pacjenta.

Zapewniamy, iż w ramach udzielanej pomocy bierzemy pd uwagę nie tylko obowiązujące praktyki medyczne bezpośrednio związane z czynnością odtrucia organizmu z dopalaczy, ale również to, by towarzyszące zdrowieniu trudności i ewentualny ból były jak najmniej uciążliwe. Pojęciem jakim jest detoks po dopalaczach (w języku potocznym również odtrucie po dopalaczach bądź odtruwanie organizmu po dopalaczach) określa się leczenie, w procesie którego mogą i powinni uczestniczyć wyłącznie lekarze psychiatrzy.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem - odtrucie organizmu z dopalaczy zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką MEDILIFE Health & Care.

Odtrucie Organizm z Dopalaczy ->

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnienia od Dopalaczy ->

Odtrucie Organizmu po Dopalaczach w Polsce (oferta dla Polonii) ->

 


DETOKS z BENZODIAZEPIN - odstawienie leków uspakajających

Zbyt szybkie odstawienie benzodiazepin może spowodować wystąpienie wielu nieprzyjemnych efektów odstawiennych, w następstwie czego osoba przyjmująca leki z grupy benzodiazepin – leki uspokajające, może wywołać drastyczne symptomy (konwulsje, stany psychotyczne, ostre stany lękowe, a nawet śmierć).

Tempo redukcji dawek zażywanych leków z grupy benzodiazepiny jest kwestią indywidualną. W większości przypadków jest ono zależnie od stosowanego typu benzodiazepiny i jej dawki oraz okresu zażywania, Nie bez znaczenia jest też typ osobowości i stylu życia Pacjenta, jego poprzednich doświadczeń i specyficznych słabych stron osobowości oraz uwarunkowań genetycznie.

W naszej Klinice lekarz prowadzący wspólnie z Pacjentem ustala tempo odstawiania leków (benzodiazepin). Często w proces odtrucia z leków uspakajających włącza się laki przeciwdepresyjne, leki stabilizujące nastrój, leki przeciwpadaczkowe (zabezpieczające przed możliwym w trakcie redukcji dawki, napadem padaczkowym).

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem - odtrucie organizmu z benzodiazepin zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką MEDILIFE Health & Care.

Odtrucie Organizmu z Benzodiazepin ->

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień od Benzodiazepin ->

Odtrucie Organizmu po Benzodiazepinach w Polsce (oferta dla Polonii) ->


KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO ŚWIADCZEŃ

W trosce o Państwa komfort, wszystkie podejmowane przez nas świadczenia odbywają się wyłącznie pod opieką lekarzy psychiatrów, którzy na co dzień pracują w naszym Centrum Medycznym MEDILIFE, a opieka pielęgniarsko - opiekuńcza sprawowana jest przez całą dobę przez wyspecjalizowany zespół pielęgniarski z doświadczeniami w pracy na oddziałach szpitalnych.

Cały proces odtruwania organizmu z alkoholu, odtruwania organizmu z leków, czy też odtruwania organizmu z narkotyków oparty jest na autorskim Programie Leczenia stosowanym wyłącznie w naszej Klinice, który m.in. zakłada przeprowadzanie detoksykacji organizmu ze środków psychoaktywnych z uwzględnieniem szybkiej pomocy i zapewnieniu ulgi Pacjentowi oraz uśmierzeniu bólu towarzyszącego nagłemu odstawieniu zażywanej substancji psychoaktywnej.

Ordynacja leków oraz wybór metody leczenia każdorazowo odbywa się z uwzględnieniem stanu zdrowia Pacjenta.

detox alkoholowy warszawa detoks alkoholowy warszawa
Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu

Wszystkie świadczenia, zarówno medyczne, jak i socjalne wykonywane są w Komfortowych Warunkach w otulinie przepięknej  polskiej zieleni.Dzięki połączeniu wysokiej jakości Świadczeń Medycznych z klimatem miejsca ich wykonywania, oferujemy Państwu nie tylko Skuteczność Odtrucie Organizmu, ale również możliwość wypoczynku i szybkiego powrotu do zdrowia.

W ramach podstawowej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji przestronny i klimatyczny budynek o lekkiej architekturze, przestronny ogór z dwoma altanami, miejscem do gier na świeżym powietrzu oraz salę fitness.

***

Leczenia oraz ordynowanie leków odbywa się wyłącznie pod kontrolą lekarzy psychiatrów.

Dzięki temu odtrucie po alkoholu - odtrucie po lekach - odtrucie po narkotykach i benzodiazepinach będzie przebiegać bezboleśnie.

***

Ponadto zapewniamy *  indywidualnie dobrane leczenie detoksykacji organizmu * całodobową opiekę pielęgniarską * wsparcie terapeuty uzależnień * kameralne warunki pobytu * zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych i 2 osobowych z TV * posiłki uwzględniające zalecaną dietę * WiFi.

Zapewniamy również szereg świadczeń dodatkowych takich jak: budowa ścieżki leczenia po wyjściu z detoksu, wsparcie farmakologiczne oraz dodatkowe konsultacje lekarza psychiatry, wsparcie psychoterapeutów, pranie i prasowanie odzieży, ręcznik, szlafrok, dostęp do stanowiska biurowego, środki higieniczne.

 

Leczenia Uzależnień od Narkotyków, od Leków, od Alkoholu
Ośrodek Terapii Uzależnień Warszawa

Ponadto zapewniamy *  indywidualnie dobrane leczenie detoksykacji organizmu * całodobową opiekę pielęgniarską * wsparcie terapeuty uzależnień * kameralne warunki pobytu * zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych i 2 osobowych z TV * posiłki uwzględniające zalecaną dietę * WiFi.

Zapewniamy również szereg świadczeń dodatkowych takich jak: budowa ścieżki leczenia po wyjściu z detoksu, wsparcie farmakologiczne oraz dodatkowe konsultacje lekarza psychiatry, wsparcie psychoterapeutów, pranie i prasowanie odzieży, ręcznik, szlafrok, dostęp do stanowiska biurowego, środki higieniczne.

 

W ramach udzielanych przez nas świadczenia odtrucia organizmu z alkoholu, odtrucia organizmu z leków (w tym z benzodiazepin) oraz odtrucia organizmu z narkotyków (w tym z dopalaczy) zapewniamy Państwu diagnozę lekarza psychiatry oraz niezbędne badania, w tym badania laboratoryjne.

 

Dodatkowo umożliwiamy Państwu skorzystanie z naszej oferty pakietu konsultacji z lekarzem psychiatrą i specjalistą psychoterapii, które mogą odbywać się również w towarzystwie osób Bliskich Pacjenta, jak i Rodziny.

Celem konsultacji jest przekazanie informacji dotyczących choroby, wskazanie kierunku dalszego postępowania w walce z chorobą oraz udzielenie Bliskim Pacjenta niezbędnych informacji pozwalających wspierać osobę uzależnioną w abstynencji. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych Poradni MEDILIFE Heallh & Care, w których wesprzemy Państwa w utrzymywaniu abstynencji.


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.REJESTRACJA - PRZYJĘCIA 24h: 535 00 80 20Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.


GWARANCJA i SKUTECZNOŚCI ŚWIADCZEŃ

W naszym Ośrodku Detoksykacji gwarantujemy przyjęcie Pacjentów będących pod wpływem substancji psychoaktywnych oraz osób, u których występują przykre dolegliwości związane z odstawieniem alkoholu, odstawieniem leków i narkotyków, a także odstawieniem benzodiazepin oraz różnego rodzaju dopalaczy. Wszelkie czynności medyczne polegające na odtruciu organizmu i przywróceniu Państwa do równowagi stanu fizycznego i psychicznego odbywają się wyłącznie pod kontrolą lekarzy psychiatrów.

Stan zdrowia Pacjenta jest na bieżąco monitorowany, a ordynowane leki zapewniają skuteczny i szybki powrót do zdrowia. Każdy Pacjent kończący leczenie otrzymuje wytyczne i zalecenia, co do dalszego postępowania. Osoby, które wymagają wsparcie farmakologicznego mają możliwość skorzystania z naszej Poradni Leczenia Uzależnień znajdującej się Piasecznie, Konstancinie, Otwocku i w Warszawie.

Jeśli w trakcie przyjęcia Pacjenta okaże się, iż jego stan zdrowia wymaga interwencji zespołu ratowniczego bądź też wymagane jest przewiezienie Pacjenta na oddział szpitalny, natychmiast wzywana jest karetka, a za wykonane świadczenia interwencyjne nie są pobierane opłaty.

***

Jeśli zajdzie taka potrzeba za okres pobytu w naszej Klinice Detoksykacji wystawiamy zwolnienie lekarskie ZUS ZLA.

***

Gwarantujemy natychmiastową pomoc, ulgę w cierpieniu, bezpieczeństwo oraz wysoki poziom świadczeń medycznych i świadczeń socjalno - bytowych.

***
Gwarantujemy pełną anonimowość, komfortowe warunki, wysoki poziom świadczeń medycznych, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanej pomocy.


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.REJESTRACJA - PRZYJĘCIA 24h: 535 00 80 20Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.


DLACZEGO MY ?

Jak już wspomnieliśmy jesteśmy legalnie funkcjonującą jednostką medyczną wpisaną do Rejestru Jednostek Leczniczych Wojewody Mazowieckiego. Nasze kompetencje w leczeniu uzależnień, w tym odtruciu organizmu z alkoholu, odtruciu organizmu z leków oraz odtruciu organizmu z narkotyków sięgają 2002 roku.

To, co nas wyróżnia na tel innych ośrodków udzielających świadczeń detoksu poalkoholowego (alkoholowego), detoksu ponarkotykowego (narkotykowego), detoksu polekowego (lekowego), czy też detoksu po dopalaczach, to fakt, iż pomagamy naszym Pacjentom również po zakończeniu odtrucia organizmu z alkoholu, narkotyków i leków.

Dzięki współpracy z psychoterapeutami i lekarzami z całej Polski, po zakończeniu procesu odtrucia organizmu (detoksu organizmu) możliwa jest kontynuacje leczenia choroby, jaką jest uzależnienie w okolicach miejsca zamieszkania Pacjenta.

Dla osób ubezpieczonych w wybranych naszych Poradniach udzielamy wsparcia terapeutycznego na poziomie świadczeń gwarantowanych (leczenie uzależnienia w ramach NFZ).

Dla osób wymagających pełnej anonimowości udzielamy również świadczeń pełnopłatnych u naszych lekarzy psychiatrów, psychologów oraz terapeutów uzależnień.

Prowadzimy również świadczenia terapii uzależnień w ramach dofinansowania Gminy Piaseczno - dla mieszkańców Gminy Piaseczno.


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.REJESTRACJA - PRZYJĘCIA 24h: 535 00 80 20Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.


W niektórych przypadkach odtrucia z narkotyków, odtrucia z leków, a czasami nawet z alkoholu wymagana jest dłuższa detoksykacja organizmu z leków, narkotyków oraz alkoholu, jak i innych substancji psychoaktywnych. W takich przypadkach zarówno czas leczenia, jak i jego koszt uzgadniany jest indywidualnie. Informacja o zakresie świadczeń koniecznym do przeprowadzenia zapada na spotkaniu z lekarzem psychiatrą w trakcie konsultacji diagnostycznych. W takich przypadkach koszt leczenia ustalany jest indywidualnie z Pacjentem.


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.REJESTRACJA - PRZYJĘCIA 24h: 535 00 80 20Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.


NASZE DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE

W ramach posiadanych kompetencji udzielamy świadczeń w zakresie kompleksowego leczenia i terapii uzależnień począwszy od diagnozy problemu, po przez detoksykacje, leczenie stacjonarne i leczenie ambulatoryjne.

Klinika Detoksykacji MEDILIFE - Odtrucie Organizmu

Detoks Alkoholowy, Narkotykowy, Lekowy

Odtruwamy organizm ze wszelkich substancji psychoaktywnych, w tym dopalaczy, narkotyków, alkoholu oraz leków.

Leczenie i Terapia uzależnień - Świadczenia Stacjonarne

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień

Po zakończeniu świadczeń polegających na odtruciu organizmu Pacjenta z substancji psychoaktywnych oferujemy możliwość kontynuacji leczenia.

Leczenie i Terapia uzależnień - Świadczenia Ambulatoryjne

Poradnia Terapii i Leczenia Uzależnień

Osoby, które zakończyły terapię w Ośrodku Leczenia Uzależnień bądź też z osobistych powodów nie mogą skorzystać z oferty świadczeń terapii stacjonarnej w Ośrodku mogą skorzystać z bogatej oferty świadczeń ambulatoryjnych. Nasze poradnie znajdują się w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie, Otwocku oraz w Radzyminie.

OŚRODEK LECZENIA i TERAPII UZALEŻNIEŃ W POLSCE

SPECJALNA OFERTA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PODJĘCIEM LECZENIA I TERAPII UZALEŻNIEŃ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POZA GRANICAMI POLSKI.

Oferta obejmuje kompleksowe świadczenia terapii i leczenia uzależnienia od Alkoholu, Narkotyków oraz Leków realizowane w trybie stacjonarnym obejmujące nie tylko terapię indywidualną i grupową prowadzoną w Ośrodku Leczenia i Terapii Uzależnień, ale również świadczenia odtrucia organizmu z substancji psychoaktywnych, w tym z Alkoholu, Narkotyków i Leków.


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.KONSULTACJE i ZAPISY: 535 00 40 84Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.


SŁOWNIK POJĘĆ LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Detoks alkoholowy - Odtrucie Alkoholowe

Detoks alkoholowy Warszawa - odtrucie alkoholowe Warszawa (detoks poalkoholowy Warszawa) obejmuje działania dwutorowe:

 1. uzupełnia niedobory płynów i elektrolitów w organizmie, dostarcza choremu niezbędne witaminy (między innymi z grupy B) i mikroelementy wypłukane przez alkohol,
 2. łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Jest to pierwsza część procesu zdrowienia.

Równie istotna jest obecność terapeutów terapii uzależnień i psychologów, dlatego warto wybierać ośrodki typu Detoks Warszawa 24h, czy też zgodne z lokalizacją Detoks Warszawa - Piaseczno, które w ramach swoich kompetencji udzielają również wsparcie wskazanych specjalistów. Uzależnienie to bowiem choroba i ciała, i duszy - a zatem dopiero połączenie odpowiednio dobranej, bezpiecznej farmakoterapii oraz wsparcia psychologicznego pozwala wzbudzić w chorym motywację do leczenia.

Sama detoksykacja alkoholowa Warszawa - odtrucie alkoholowe Warszawa (odtrucie alkoholowe Warszawa) trwa do kilku dni. Trzeźwienie to dla pacjenta proces trudny i bolesny. Przy zastosowaniu odpowiednich leków uśmierzających przykre objawy zespołu abstynencyjnego może jednak stać się możliwie najmniej uciążliwy.

Czemu służy detoksykacja i dlaczego jest potrzebna? 

Po odstawieniu substancji psychoaktywnej pojawia się u Pacjenta zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym może wystąpić szereg bolesnych i trudnych do zniesienia dla uzależnionego objawów.

Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważnym jest przeprowadzanie go w profesjonalnych warunkach, pod opieką zespołu lekarzy i psychologów, nie w warunkach domowych.

Nasz Zespół w Ośrodku Detoks Warszawa - Piaseczno prowadzi odtrucia w warunkach poszanowania godności Pacjenta z jednoczesnym zachowaniem procedur medycznych. Podczas całego procesu Pacjent znajduje się pod opieką lekarską, pielęgniarską i psychologiczną. Przed detoksykacją zostaje zaś gruntownie przebadany – w tym, przeprowadza się z nim szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia Pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne - poza uzależnieniem - mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

REJONIZACJA ŚWIADCZEŃ

Realizowane przez nas świadczenia polegające na odtruciu organizmu z alkoholu, odtruciu organizmu z narkotyków oraz odtruciu organizmu z leków wykonywane są w prestiżowej części miejscowości Konstancin Jeziorna. Główna siedziba jednostki medycznej mieści się w Warszawie przy ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa.

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa 24h

ul. Długa 14
05-510 Konstancin Jeziorna
nr tel. 535 00 80 20 (Rejestracja 24h)

Nasza rejonizacja obejmuje całą Polskę w tym:

Detoks Warszawa i okolice  *  Detoks Warszawa Wola *  Detoks Warszawa Mokotów * Detoks Warszawa Ursynów * Detoks Warszawa Śródmieście * Detoks Magdalenka * Detoks Konstancin - Jeziorna

Nasze świadczenia dedykowane są Pacjentom z całej Polski i osobom przebywającym poza granicą kraju.

W szczególności swoim zasięgiem świadczeń obejmujemy:

Detoks Warszawa i okolice, Detoks Warszawa Wola, Detoks Warszawa Mokotów, Detoks Warszawa Ursynów, Detoks Warszawa Śródmieście, Detoks Warszawa Żoliborz, Detoks Warszawa Ochota, Detoks Warszawa Bemowo, Detoks Warszawa Wilanów, Detoks Warszawa Ursus, Detoks Warszawa Włochy, Detoks Warszawa Bielany, Detoks Warszawa Wawer, Detoks Praga Południe, Detoks Praga Północ, Detoks Warszawa Targówek, Detoks Warszawa Rembertów, Detoks Warszawa Wesoła, Detoks Warszawa Białołęka, Detoks Magdalenka, Detoks Grójec, Detoks Tarczyn, Detoks Konstancin Jeziorna, Detoks Góra Kalwaria.

DETOKS WARSZAWA 24h

Detoks WarszawaOdtrucie Organizmu


Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.REJESTRACJA - PRZYJĘCIA 24h: 535 00 80 20Kontakt Detoks Warszawa - Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie Narkotykowe. Klinika Medilife.

Detoks w Polsce - Odtrucie Organizmu w Polsce


KLINIKA DETOKSYKACJI I LECZENIA UZALEŻNIEŃ W POLSCE

Specjalna oferta świadczeń detoksykacji organizmu z narkotyków, leków oraz alkoholu dla osób przebywających poza granicami Polski. W ramach niniejszej oferty umożliwiamy Państwu konsultacje telefoniczne bądź z użyciem video chat, których celem jest ustalenie stanu zdrowia Pacjenta, jego potrzeb oraz przedłożenia naszej oferty leczenia.

 Odtrucie z Alkoholu w Polsce * Odtrucie z Narkotyków w Polsce  * Odtrucie z Leków w Polsce 

***

Detoks Alkoholowy w Polsce * Detoks Narkotykowy w Polsce  * Detoks Lekowy w Polsce