Centrum Rehabilitacji MediLife

Centrum Rehabilitacji MediLife

Podejmowane przez nas świadczenia wykonywane są w jednostce medycznej Centrum Rehabilitacji MediLife, wchodzącej w skład CENTRUM MEDYCZNEGO MediLife.

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem medycznym wpisanym do Rejestru Wojewody Mazowieckiego, utworzonego dla Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą – nr wpisu: 000000166508.

Nasza placówka mieści się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Pustkowo (gmina Rewal, powiat gryficki).

Realizowane przez nas świadczenia medyczne w zakresie Rehabilitacji Ambulatoryjnej, udzielane są w naszej placówce zarówno w ramach bezpłatnych świadczeń gwarantowanych (NFZ), jak i świadczeń komercyjnych.

W ramach posiadanych kompetencji oferujemy Państwu:
- Rehabilitacje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia,
- Rehabilitacje w ramach świadczeń komercyjnych,
- Rehabilitacje ogólnoustrojową,
- Pobyty opiekuńcze,
- Turnusy rehabilitacyjne.

Świadczenia medyczne realizowane są przez zespół wybranych i oddanych Pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej szpitalnej i ambulatoryjnej rehabilitacji osób po urazach i zabiegach ortopedycznych, jak i przebytych operacjach, w skład którego wchodzą:

- lekarz balneolog,
- certyfikowani fizjoterapeuci,
- technicy fizjoterapii.

Dodatkowo mamy przyjemność współpracować z jednostką medyczną Zespół Lekarzy Rodzinnych – WYSOCZAŃSCY mieszczącej się w miejscowości Gryfice.

Jakość naszych usług potwierdza wybór naszej jednostki przez Stowarzyszenie "GRYF ARENA" ul. M.J Piłsudskiego 35, 72-300 Gryfice.

W listopadzie 2014 roku otrzymaliśmy akredytacje ze strony ALLIANZ Polska na świadczenia fizjoterapii ambulatoryjnej, podejmując się tym samym leczenia osób posiadających stosowny pakiet zdrowotny i ubezpieczonych w Grupie Allianz.

Ponadto odpowiednio w marcu i w lipcu 2014 roku przeszliśmy pomyślnie certyfikacje jakości ISO 9001:2009 jak i ISO 14001:2005.

Mając nadzieję, iż przedstawione treści spotkają się z Państwa zainteresowaniem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.