Oferta Współpracy lek. Psychiatra (również w trakcie spec.), Psycholog, Terapeuta.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Centrum Rozwoju MEDILIFE zaprasza do współpracy lekarzy psychiatrów (także lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii).
Jesteśmy jednostką działającą z powodzeniem od wielu lat na terenie Piaseczna i okolic. Nasi pacjenci cenią nas przede wszystkim za wysoką jakość świadczeń, empatię i podejście holistyczne. Zajmujemy się głównie leczeniem psychiatrycznym oraz terapią osób z zaburzeniami psychicznymi, a także osób uzależnionych. Prowadzimy m. in. prywatną poradnię zdrowia psychicznego, zespół leczenia środowiskowego, oddział dzienny leczenia uzależnień (NFZ), prywatny ośrodek terapii uzależnień z oddziałem detoksykacji.

Obecnie poszukujemy lekarzy psychiatrów do współpracy w ramach:

- prywatnej poradni w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie (tuż obok Galerii Mokotów)
- prywatnej poradni w Piasecznie

Naszym celem jest praca w oparciu o budowanie specjalistycznych gabinetów, posiadających kompetentny i zgrany zespół oferujący kompleksowe rozwiązania dla naszych pacjentów, nie zaś tworzenie "kolejnych sieciówek".
W ramach oferty chcemy proponować naszym pacjentom szeroki wachlarz świadczeń, poczynając od diagnostyki, leczenia psychiatrycznego, psychoterapii, poprzez szkolenia i warsztaty oraz grupy terapeutyczne i grupy wsparcia.

Zapraszamy do współpracy

MEDILIFE Centrum Rozwoju