Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo udzielanych świadczeń medycznych

Nasze doświadczenia medyczne w zakresie leczenia i terapii uzależnień, w tym detoksie i odtruciu alkoholowym, detoksie i odtruciu narkotykowym oraz detoksie i odtruciu lekowym sięgają 2002 roku. Dzięki temu, iż jesteśmy jednostką ochrony zdrowia - Jednostką Medyczną, macie Państwo pewność, iż udzielane przez nas świadczenia leczenia i terapii uzależnień są zgodne z przyjętą w ochronie zdrowia procedurą medyczną.

W związku ze spełnieniem wszystkich wymogów postawionych podmiotom ochrony zdrowia,  zostaliśmy wpisani zarówno na listę Świadczeniodawców Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również w Rejestr Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego.

Wart podkreślenia jest też fakt, iż w ramach udzielanych świadczeń w zakresie ochrony zdrowia, w naszej ofercie znajdują się zarówno świadczenia pełnopłatne, jak również świadczenia gwarantowane finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ oraz świadczenia realizowane w ramach dofinansowania z programów pozarządowych, jak również samorządowych.

W ramach posiadanych kompetencji realizujemy świadczenia w zakresach:

  • Leczenia Uzależnień,
  • Terapii Uzależnień,
  • Detoksykacji organizmu z substancji psychoaktywnych, w tym odtrucia z alkoholu, odtrucia z leków i odtrucia z dopalaczy,
  • Ochrony Zdrowia Psychicznego,
  • Opieki Długo i Krótkoterminowej Seniorów,
  • Rozwoju Osobistego - Coaching.

Wszystkie świadczenia zwane potocznie detoksem (proces odtrucia organizmu) odbywają się wyłącznie pod kontrolą lekarzy psychiatrów oraz doświadczonego zespołu pielęgniarskiego.

Nasz Zespół Medyczny składa się z doświadczonych lekarzy psychiatrów, neurologów, psychologów klinicznych, psychoterapeutów oraz zespołu pielęgniarskiego i opieki socjalno-bytowej.

Wiarygodność naszej kadry możecie Państwo zweryfikować na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz w zakładce KADRA.

Zapraszamy również do zapoznania się z treścią strony głównej naszej Jednostki Medycznej MEDILIFE