Oferta Pracy dla Psycholog, lekarz Psychiatra (również w trakcie spec.), Terapeuta Warszawa – Piaseczno

Oferta Współpracy lek. Psychiatra (również w trakcie spec.), Psycholog, Terapeuta.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Centrum Rozwoju MEDILIFE zaprasza do współpracy lekarzy psychiatrów (także lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii).
Jesteśmy jednostką działającą z powodzeniem od wielu lat na terenie Piaseczna i okolic. Nasi pacjenci cenią nas przede wszystkim za wysoką jakość świadczeń, empatię i podejście holistyczne. Zajmujemy się głównie leczeniem psychiatrycznym oraz terapią osób z zaburzeniami psychicznymi, a także osób uzależnionych. Prowadzimy m. in. prywatną poradnię zdrowia psychicznego, zespół leczenia środowiskowego, oddział dzienny leczenia uzależnień (NFZ), prywatny ośrodek terapii uzależnień z oddziałem detoksykacji.

Obecnie poszukujemy lekarzy psychiatrów do współpracy w ramach:

- prywatnej poradni w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie (tuż obok Galerii Mokotów)
- prywatnej poradni w Piasecznie

Naszym celem jest praca w oparciu o budowanie specjalistycznych gabinetów, posiadających kompetentny i zgrany zespół oferujący kompleksowe rozwiązania dla naszych pacjentów, nie zaś tworzenie "kolejnych sieciówek".
W ramach oferty chcemy proponować naszym pacjentom szeroki wachlarz świadczeń, poczynając od diagnostyki, leczenia psychiatrycznego, psychoterapii, poprzez szkolenia i warsztaty oraz grupy terapeutyczne i grupy wsparcia.

Zapraszamy do współpracy

MEDILIFE Centrum Rozwoju

Życie w niedoczasie

ŻYCIE W NIEDOCZASIE

Żyjemy w ciągle zmieniającym się świecie. Aby dotrzymać kroku wszechobecnym zmianom, nadajemy naszej codzienności coraz szybszego tempa, „żyjemy w niedoczasie”. Wiąże się z tym silny, przedłużający się stres. Jesteśmy często poddenerwowani, ciągle się spieszymy, zajmujemy się tym, co wydaje nam się najpilniejsze, czyli najczęściej nieustannie zajmujemy się pracą. Jeśli okresy wzmożonej mobilizacji są przejściowe, nasz organizm ma szansę wrócić po odpowiednim wypoczynku do równowagi, problem pojawia się jednak, kiedy jesteśmy wciąż silnie zmobilizowani.

W sytuacji wciąż pojawiających się nowych wymagań i trudności nadal możemy zadbać o siebie, stworzyć sami dla siebie lepsze warunki do funkcjonowania. Niekoniecznie wymaga to zmiany pracy, miejsca do życia. Często wystarczy zmienić stosunek do samego siebie o otaczającego nas świata.

Centrum Rozwoju MEDILIFE

htpps://cm-medica.pl

tel: 535 00 80 10

Psycholog Warszawa - Psycholog Piaseczno

Psychiatra Warszawa - Psychiatra Piaseczno

Co zrobić, gdy nie mogę przestać pić ?

Psychoedukacja podstawą Programu Ośrodka MEDILIFE.

OŚRODEK LECZENIA i TERAPII UZALEŻNIEŃ

Terapeuci i Psychologowie nazywają psychoterapię "podróżą w głąb człowieka". Nie tylko piękne sformułowanie, ale i prawdziwe.

Read More

Co zrobić, gdy nie mogę przestać pić ?

Co zrobić, gdy nie mogę przestać pić ?

DETOKS ALKOHOLOWY WARSZAWA

Jak masz dość, to przestań pić i już ! Bo pić trzeba umieć ! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść !

Łatwo powiedzieć, gdy się nie jest osobą uzależnioną. Dla osób dotkniętych tą chorobą samodzielne przerwanie ciągu alkoholowego graniczy z cudem.

Read More

Spożywanie alkoholu w Polsce – co mówią nam statystyki?

Spożywanie alkoholu w Polsce – co mówią nam statystyki?

Na przestrzeni lat statystyki mówią nam o stałym wzroście spożycia alkoholu wśród Polaków. Dane statystyczne publikowane przez GUS zwracają szczególną uwagę na to, że w ostatnim czasie spożywamy coraz więcej mocnych trunków będących wyrobami spirytusowymi.

Read More

Alkoholizm – czy można z niego wyjść samodzielnie?

Alkoholizm – czy można z niego wyjść samodzielnie?

Alkoholizm to niezwykle poważna choroba o podłożu psychosomatycznym, która z roku na rok dotyka coraz większą liczbę osób. Potocznie mówi się, iż najczęściej chorują na nią ludzi z tzw. marginesu.

Read More

Grupa Terapeutyczna DDA

CZYM JEST ODTRUWANIE - DETOKS 

WARSZAWA - MAZOWIECKIE


 

DETOKS ALKOHOLOWY - DETOKS NARKOTYKOWY - DETOKS LEKOWY

Detoks, to czynność polegająca na usuwaniu toksyn z organizmu, które pojawiły się w następstwie długotrwałego zażywania substancji psychoaktywnych. Świadczenie to udzielane jest nie tylko osobom uzależnionym od danych substancji, w tym od alkoholu, leków, dopalaczy, czy też narkotyków, ale również osobom, które nie są uzależnione, a konieczność odtrucia organizmu z toksyn (Detoksu) pojawiła się na skutek kontaktu z substancją (np.  podczas różnego rodzaju uroczystości, czy też błędu w utrzymaniu higieny i jakości życia).

Podejmując się czynności Detoksu, należy upewnić się w jakiej kondycji fizycznej i psychicznej jest Pacjent. Bez stosownego badania i analizy jego wyników, nie powinno się podawać żadnych leków. Niewłaściwe leczenie może bowiem doprowadzić do zagrożenia życia osoby wymagającej Detoksu.

Wskazując powyższe, przed przyjęciem świadczeń w postaci omawianego Detoksu, należy każdorazowo upewnić się, iż zostało wykonane stosowne badanie oceniające nasz stan zdrowia. Dlatego też zaleca się by świadczenia odtrucia organizmu z toksyn (z alkoholu, leków, narkotyków i dopalaczy) odbywały się w oparciu o konsultacje lekarza psychiatry. Tylko wtedy mamy pewność, iż udzielane świadczenie nie będzie zagrażało naszemu życiu.

Detoks Alkoholowy, Detoks Narkotykowy, Detoks Lekowy, Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Narkotykowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie z Leków, Odtrucie z Narkotyków, Odtrucie z Alkoholu

DLACZEGO DETOKS NIE POWINIEN BYĆ PRZEPROWADZANY W WARUNKACH DOMOWYCH ?

Przy długotrwałym zażywaniu alkoholu, narkotyków, leków, czy też dopalaczy samodzielne ich odstawienie jest prawie niemożliwe. Dotyczy to gównie osób uzależnionych, choć i u osób nie będących uzależnionymi, bezpieczny powód do wymaganego stanu zdrowia bez pomocy specjalistów jest często niemożliwe. W warunkach domowych trudno jest poradzić sobie ze wszystkimi powikłaniami mogącymi ujawnić się w trakcie próby leczenia.

Często po odstawieniu alkoholu pojawia się u chorego tzw. zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym mogą wystąpić następujące objawy:

 • drżenie języka, powiek i rąk,
 • nadmierne pocenie się,
 • mdłości, nudności lub wymioty,
 • tachykardia lub podwyższone ciśnienie tętnicze,
 • pobudzenie psychoruchowe,
 • bóle głowy,
 • bezsenność,
 • złe samopoczucie lub osłabienie,
 • przemijające omamy lub iluzje wzrokowe, dotykowe lub słuchowe.

Powód chorego do wymaganego stanu zdrowia bez pomocy lekarza jest niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Zagrożenie niekontrolowaną próbą przywracania organizmu do stabilnego stanu zdrowia dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Najczęstszymi objawami natury psychicznej są:

 • obniżenie nastroju,
 • stany depresyjne,
 • stany lękowe,
 • myśli samobójcze.

Dlatego w wielu przypadkach nieodzowna jest całodobowa opieka pielęgniarska i dobrze zaordynowane leczenie poparte badaniem zdrowia fizycznego i psychicznego.

***

PO ZAKOŃCZENIU ODTRUCIA ORGANIZMU - DETOKSU MOŻLIWE JEST ROZPOCZĘCIE TERAPII LECZENIA UZALEŻNIENIA, ZARÓWNO W FORMIE STACJONARNEJ, JAK I AMBULATORYJNEJ.

***


DETOKS ORGANIZMU - CENNIK

PAKIET MEDICA

 • pierwsza doba 700 złotych,
 • po trzeciej dobie 450 złotych za dzień.

ODTRUCIE LEKOWE - CENNIK

PAKIET MEDICA DETOKS VIP

 • pierwsza doba 900 złotych,
 • po trzeciej dobie 550 złotych za dzień.

W obu Pakietach zapewniamy pełną opiekę medyczną, w tym opieka lekarska, pielęgniarska, farmakologiczna, wyżywienie, opiekę socjalno-bytową (zakwaterowanie).


Więcej informacji o Odtruciu Alkoholowym, Lekowym, Narkotykowym, z Dopalaczy w Oddział Detoksykacji Medilife Health & Care na stronie:


OFERTA WSPÓŁPRACY dla Psychologów, Terapeutów, lekarzy psychiatrów oraz gabinetów i Poradni zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień

OFERTA WSPÓŁPRACY dla Psychologów, Terapeutów, lekarzy psychiatrów oraz gabinetów i Poradni zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień

Szanowni Państwo

W związku z budową sieci profesjonalnych poradni leczenia uzależnień oraz zdrowia psychicznego,

zapraszamy do współpracy poradnie indywidualne zainteresowane wejściem w Program Ochrony Zdrowia Psychicznego dedykowany osobom pełnoletnim korzystającym ze świadczeń pełnopłatnych.

Założeniem programu współpracy jest stworzenie na terenie kraju, jednolitych w marce profesjonalnych poradni zdrowia zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień oraz centrum rozwoju osobistego.

Niniejsza oferta skierowana jest również do specjalistów leczenia uzależnień, psychoterapeutów, psychologów oraz lekarzy psychiatrów, którzy są zainteresowani współpracom w nowo utworzonych bądź budowanych centrach MEDILIFE

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z kierownikiem biura medycznego Panią Darią Strzyżys biuro@cm-medica.pl, nr tel: 535 004 086

Zapraszamy

Zespół Medyczny MEDILIFE

 

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ * ODDZIAŁ DETOKSYKACJI * DETOKS WARSZAWA * LECZENIE UZALEŻNIEŃ WARSZAWA

OFERTA WSPÓŁPRACY dla Psychologów, Terapeutów, lekarzy psychiatrów oraz gabinetów i Poradni zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień
4.9 (97.42%) 31 votes

Ogłoszenie o prace na stanowisko specjalista Terapii Uzależnień

Ogłoszenie o prace na stanowisko specjalista Terapii Uzależnień

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją Projektu budowy kolejnego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień oraz Prywatnej Kliniki Leczenia Uzależnień oddział Warszawa Mokotów, zapraszamy osoby zainteresowane pracą w charakterze specjalisty Terapii Uzależnień do zapoznania się z poniższą treścią.

Ośrodek będzie dedykowany Pacjentom, którzy oczekują ze strony Świadczeniodawcy wysokiej jakości świadczeń medycznych oraz świadczeń socjalno-bytowych.

Nasza oferta leczenia uzależnień będzie kierowana do osób o ugruntowanej pozycji społecznej posiadających wysoką kulturę osobistą, tym samym zapraszamy do współpracy specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy z Klientem / Pacjentem doceniającym wysoką jakość świadczonych usług.

Miejsce Pracy
Jednostka macierzysta:
Centrum Medyczne MEDILIFE
ul. Gerbera 14, 05-500 Piaseczno

Miejsca udzielania świadczeń: Warszawa Mokotów , Konstancin - Jeziorna.

Zakres Świadczeń
- Realizacja programu leczenia uzależnień,
- Czynne uczestnictwo w pracach nad atrakcyjnością oferty, jak i udzielanych świadczeń,
- Prowadzenie terapii grupowej oraz indywidualnej na rzecz Pacjentów Grupy MEDILIFE,

Wymagania
- Wysoka kultura osobista,
- Doświadczenie w pracy z "Klientem/Pacjentem VIP",
- Dokumenty potwierdzające Państwa doświadczenie i kwalifikacje.

W ramach Programu budowy Prestiżowego Ośrodka Leczenia Uzależnień, przewidujemy uruchomienie drugiego Ośrodka zlokalizowanego na linii Wilanów- Piaseczno.

W ramach budowy Prywatnej Kliniki Leczenia Uzależnień planujemy uruchomienie kolejnej jednostki medycznej z zakresu szeroko rozumianego PSY na terenie Mokotowa.

Realizacja Programu Budowy sieci wyspecjalizowanych placówek kompleksowego leczenia zdrowia psychicznego jest wynikiem analizy oczekiwań obecnych naszych Pacjentów, jak i Pacjentów poszukujących opisywanych rozwiązań medycznych.

Osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy na nasz temat zapraszamy do zapoznania się z treścią strony: www.cm-medica.pl

Zgłoszenie prosimy kierować na ręce Pani Darii Strzyżys: biuro@cm-medica.pl
nr tel. kontaktowego w przedmiotowej sprawie: 535 004 086

Dziękuję za poświęcony czas,

Zapraszamy

Zespół MEDILIFE

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ * ODDZIAŁ DETOKSYKACJI * DETOKS WARSZAWA * LECZENIE UZALEŻNIEŃ WARSZAWA

DETOKS – CZYM JEST ?

CZYM JEST ODTRUWANIE - DETOKS 

WARSZAWA - MAZOWIECKIE


 

DETOKS ALKOHOLOWY - DETOKS NARKOTYKOWY - DETOKS LEKOWY

Detoks, to czynność polegająca na usuwaniu toksyn z organizmu, które pojawiły się w następstwie długotrwałego zażywania substancji psychoaktywnych. Świadczenie to udzielane jest nie tylko osobom uzależnionym od danych substancji, w tym od alkoholu, leków, dopalaczy, czy też narkotyków, ale również osobom, które nie są uzależnione, a konieczność odtrucia organizmu z toksyn (Detoksu) pojawiła się na skutek kontaktu z substancją (np.  podczas różnego rodzaju uroczystości, czy też błędu w utrzymaniu higieny i jakości życia).

Podejmując się czynności Detoksu, należy upewnić się w jakiej kondycji fizycznej i psychicznej jest Pacjent. Bez stosownego badania i analizy jego wyników, nie powinno się podawać żadnych leków. Niewłaściwe leczenie może bowiem doprowadzić do zagrożenia życia osoby wymagającej Detoksu.

Wskazując powyższe, przed przyjęciem świadczeń w postaci omawianego Detoksu, należy każdorazowo upewnić się, iż zostało wykonane stosowne badanie oceniające nasz stan zdrowia. Dlatego też zaleca się by świadczenia odtrucia organizmu z toksyn (z alkoholu, leków, narkotyków i dopalaczy) odbywały się w oparciu o konsultacje lekarza psychiatry. Tylko wtedy mamy pewność, iż udzielane świadczenie nie będzie zagrażało naszemu życiu.

Detoks Alkoholowy, Detoks Narkotykowy, Detoks Lekowy, Odtrucie Alkoholowe, Odtrucie Narkotykowe, Odtrucie Lekowe, Odtrucie z Leków, Odtrucie z Narkotyków, Odtrucie z Alkoholu

DLACZEGO DETOKS NIE POWINIEN BYĆ PRZEPROWADZANY W WARUNKACH DOMOWYCH ?

Przy długotrwałym zażywaniu alkoholu, narkotyków, leków, czy też dopalaczy samodzielne ich odstawienie jest prawie niemożliwe. Dotyczy to gównie osób uzależnionych, choć i u osób nie będących uzależnionymi, bezpieczny powód do wymaganego stanu zdrowia bez pomocy specjalistów jest często niemożliwe. W warunkach domowych trudno jest poradzić sobie ze wszystkimi powikłaniami mogącymi ujawnić się w trakcie próby leczenia.

Często po odstawieniu alkoholu pojawia się u chorego tzw. zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym mogą wystąpić następujące objawy:

 • drżenie języka, powiek i rąk,
 • nadmierne pocenie się,
 • mdłości, nudności lub wymioty,
 • tachykardia lub podwyższone ciśnienie tętnicze,
 • pobudzenie psychoruchowe,
 • bóle głowy,
 • bezsenność,
 • złe samopoczucie lub osłabienie,
 • przemijające omamy lub iluzje wzrokowe, dotykowe lub słuchowe.

Powód chorego do wymaganego stanu zdrowia bez pomocy lekarza jest niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Zagrożenie niekontrolowaną próbą przywracania organizmu do stabilnego stanu zdrowia dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Najczęstszymi objawami natury psychicznej są:

 • obniżenie nastroju,
 • stany depresyjne,
 • stany lękowe,
 • myśli samobójcze.

Dlatego w wielu przypadkach nieodzowna jest całodobowa opieka pielęgniarska i dobrze zaordynowane leczenie poparte badaniem zdrowia fizycznego i psychicznego.

***

PO ZAKOŃCZENIU ODTRUCIA ORGANIZMU - DETOKSU MOŻLIWE JEST ROZPOCZĘCIE TERAPII LECZENIA UZALEŻNIENIA, ZARÓWNO W FORMIE STACJONARNEJ, JAK I AMBULATORYJNEJ.

***


DETOKS ORGANIZMU - CENNIK

PAKIET MEDICA

 • pierwsza doba 700 złotych,
 • po trzeciej dobie 450 złotych za dzień.

ODTRUCIE LEKOWE - CENNIK

PAKIET MEDICA DETOKS VIP

 • pierwsza doba 900 złotych,
 • po trzeciej dobie 550 złotych za dzień.

W obu Pakietach zapewniamy pełną opiekę medyczną, w tym opieka lekarska, pielęgniarska, farmakologiczna, wyżywienie, opiekę socjalno-bytową (zakwaterowanie).


Więcej informacji o Odtruciu Alkoholowym, Lekowym, Narkotykowym, z Dopalaczy w Oddział Detoksykacji Medilife Health & Care na stronie: