Centrum Leczenia Uzależnień

Detoks AlkoholowyDetoks LekowyDetoks Narkotykowy

* * * *

Odtrucie po DopalaczachOdtrucie po Benzodiazepinach

Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień od Alkoholu, Narkotyków, Leków (w tym benzodiazepin oraz Dopalaczy.


REJESTRACJA I ZAPISY:

535 00 80 10

SZANOWNI PAŃSTWO,

Leczenie uzależnienia to proces, którego nie można traktować wybiórczo. Tylko realizacja wszystkich elementów procesu może stanowić sukces a tym samym uratować życie.

Dlaczego warto wziąć naszą ofertę pomocy poważnie pod rozwagę?

To co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną wpisaną do Rejestru Wojewody Mazowieckiego Podmiotów Wykonujących Działalności Leczniczą – nr wpisu 000000166508.

Jesteśmy jedną z niewielu jednostek w Polsce, która legalnie i kompleksowo podejmują się leczenia uzależnień w ramach posiadanych kompetencji zgodnie z wytycznymi Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Nasz program terapeutyczny ukierunkowana jest na konkretny problem – leczenie uzależnienia od alkoholu i substancji chemicznych oraz współuzależnienia. Podejmujemy się także leczenia osób uzależnionych od hazardu.

Jesteśmy również jednym z niewielu podmiotów wykonujących czynności medyczne, który w ramach leczenia uzależnienia od alkoholu i substancji chemicznych oraz hazardu, ma do dyspozycji szeroki wachlarz narzędzi w postaci Oddział Dzienny Leczenia Uzależnień od Alkoholu oraz Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnień finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również Poradnia Leczenia Uzależnień oraz Oddział Detoksykacji i Ośrodek Leczenia Uzależnień.

DETOKS WARSZAWA
OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ
PORADNIA TERAPII I LECZENIA UZALEŻNIEŃ


 

Wszystkie podejmowane przez nas czynności medyczne podlegają superwizji. Osobą będącą superwizorem Centrum Leczenia Uzależnień jest Pan Leszek Kapler – psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego, trener-superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyrektor Centrum Integracji Psychicznej w Warszawie, twórca Akademii Dobrego Życia.

Kadrę naszej jednostki medycznej stanowią lekarze psychiatrzy, lekarze interniści, specjaliści psychoterapii uzależnień, certyfikowani terapeuci, certyfikowani psycholodzy i pielęgniarki. → więcej


Aby móc podjąć leczenie w ramach przygotowanego przez nas autorskiego programu leczenia uzależnień od substancji chemicznych oraz hazardu, niezależnie od tego czy leczenie będzie wykonywane w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień, w Poradni Terapii Uzależnień, czy też w ramach propozycji Ośrodka Leczenia Uzależnień i Oddziału Detoksykacji gdzie wykonywane jest odtrucie z narkotyków – odtrucie z leków – odtrucie z alkoholu, każdorazowo wymagane jest spotkanie konsultacyjno – diagnostyczne, często poparte badaniami laboratoryjnymi i wywiadem z lekarzem psychiatrą.

Leczenie uzależnienia to proces, którego nie można traktować wybiórczo. Tylko realizacja wszystkich elementów procesu może stanowić sukces a tym samym uratować życie osoby uzależnionej. Odbycie terapii podstawowej, czy też kilka wizyt u terapeuty, nie spowoduje cudownego uzdrowienia. W leczeniu uzależnienia podobnie jak w przypadku innych chorób, nie ma kompromisów. W przypadku podjęcia leczenia mówimy o życiu, w przypadku lekceważenia problemu, mamy do czynienia z zagrożeniem życia.

DETOKS WARSZAWA
OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ
PORADNIA TERAPII I LECZENIA UZALEŻNIEŃ


 

Nasza oferta skierowana zarówno do osób rozpoczynających leczenie jak i osób, które są w trakcie leczenia bądź też z różnych powodów przerwały leczenie.

Wszelkie świadczenia medyczne realizujemy zarówno w ramach konsultacji indywidualnych jak i zajęć w grupach terapeutycznych. Każdy etap procesu leczenia uzależnienia podlega kontroli terapeuty przypisanego do Pacjenta. W przypadku nie osiągnięcia celu terapii, ponawiamy pracę nad wybranymi elementami terapii.

Zgodnie z przyjętymi założeniami kompleksowego leczenia uzależnień, dla wszystkich osób podejmujących się leczenia w naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień, ewentualna konieczność odbycia leczenia na Oddziale Detoksykacji nie stanowi względem zainteresowanego dodatkowego kosztu podjętego leczenia. Cena pobytu w Ośrodku Leczenia Uzależnień obejmuje wszystkie niezbędne elementy procesu leczenia, którego podejmujemy się w Ośrodku. → więcej

Jeśli jesteś osobą uzależnioną od alkoholu, substancji chemicznych, hazardu bądź jesteś osobą współuzależnioną, skontaktuj się z nami. Zdiagnozujemy Twój problem. Jeśli leczenie będzie w zakresie posiadanych przez nas kompetencji, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę, dedykowany proces leczenia.

KONTAKT – Rejestracja i Zapisy